PF 2022

Vážení rodiče, žáci a příznivci naší zušky,

přiblížil se čas Vánoc, období klidu, rodinného a přátelského potkávání a také celoroční rekapitulace dění v nás a kolem nás. Máme za sebou neobvyklý a těžký rok, který jsme se snažili statečně zvládnout jak my i vy, rok plný rychlých změn, nařízení, omezení a rozvolnění, které se někdy střídaly v neuvěřitelném trysku…ale společně jsme to zvládli! Museli jsme mnohé změnit, naučit se,  rychle vymyslet a to vždy ve prospěch vás a vašich dětí! Děkujeme všem, kdo jste byli s námi u toho, věřili nám, pomáhali a hlavně s námi ve škole zůstali-moc si toho vážíme!

Chci vám touto cestou za tuto důvěru poděkovat, popřát vám klidné a ničím nerušené vánoční svátky v kruhu blízkých. Do nového roku se třemi 2, které znamenají hlavně partnerství, vám přeji za celý tým zaměstnanců ZUŠ Tachov hlavně zdraví, štěstí, lásku, přátelství a spoustu naplněných přání a úspěchů. Zůstaňte našimi partnery i v roce 2022 a buďme dobré mysli, že se vše v dobré brzy obrátí!

K přání připojujeme malý video medailonek z naší školy, který naleznete níže. V loňském roce jsme vás provedli  s kocourem Mikešem v zušce hlavně třídami individuální výuky, letos jsme vám připravili  k nahlédnutí otevřené dveře hlavně do učeben kolektivní výuky a výuky našich souborů. Věříme, že v novém roce vás již zase budeme moci přivítat na akcích naší školy bez velkých omezení. Přejeme vám hezký odpočinek u obrazovek a pokud vás video potěší, motivuje, navnadí, přijďte nebo přiveďte vaše děti v novém roce do naší školy-budeme se na ně moc těšit!

J.Válová,
ředitelka ZUŠ Tachov